RZVV REGIOBANK BEKERCOMPETITIE
LAATSTE 32 LAATSTE 16 KWART FINALE HALVE FINALE FINALE
2 x 17 minuten 2 x 17 minuten 2 x 19 minuten 2 x 19 minuten 2 x 19 minuten
STICHTING HERTENPARK UITGEEST     10-2 SNACKBISTRO DE TOREN  
vrijgeloot     11-11 STICHTING HERTENPARK UITGEEST     21:30 STICHTING HERTENPARK UITGEEST  
TESSELAAR     23:00 TESSELAAR  
vrijgeloot   7-4 SNACKBISTRO DE TOREN  
REGIOBANK     22:10 BELLUS BOUWKOSTEN  
vrijgeloot     18-11 REGIOBANK      
4-11 JUVE BOEVE     21:25 JUVE BOEVE      
21:30 BOUWBEDRIJF M. GEERLOFS   3-2 JUVE BOEVE      
4-11 SNACKBISTRO DE TOREN     21:30 BELLUS BOUWKOSTEN  
22:05 DTSPORT     18-11 SNACKBISTRO DE TOREN      
4-11 BELLUS BOUWKOSTEN     20:50 BELLUS BOUWKOSTEN  
22:40 NOORD HOLLAND INBOUW   19-5    
11-11 VOETBAL VRIENDEN UNITED     19:40    
19:30 BvB PIMBRO     18-11 BvB PIMBRO    
11-11 I PANNA DANCE WITH SOMEBODY     22:00 I PANNA DANCE WITH SOMEBODY    
20:05 SPIRIT   10-2 BvB PIMBRO    
11-11 JG SPORTS     19:30 JG SPORTS    
20:40 WERKSTRESS.NL     18-11 JG SPORTS        
11-11 KUUK / VAN DER MEIJ     22:35 WORKFLOO    
21:15 WORKFLOO   7-4 JG SPORTS    
SAMLEIJEN VOEGWERK     22:50 AUTOFIRST GARAGE SANDERS
vrijgeloot     11-11 SAMLEIJEN VOEGWERK    
AUTOFIRST GARAGE SANDERS     22:25 AUTOFIRST GARAGE SANDERS    
vrijgeloot   10-2 AUTOFIRST GARAGE SANDERS    
DECOLEGNO     20:10 DECOLEGNO
vrijgeloot     11-11 DECOLEGNO    
SIGN SUPPORT / P. PUTTER     21:50 SIGN SUPPORT / P. PUTTER
vrijgeloot
RZVV REGIOBANK BEKERCOMPETITIE
LAATSTE 32 LAATSTE 16 KWARTFINALE HALVE FINALE FINALE
2 x 17 minuten 2 x 17 minuten 2 x 19 minuten 2 x 19 minuten 2 x 19 minuten
######### STICHTING HERTENPARK UITGEEST       10-2 SNACKBISTRO DE TOREN 5  
######### vrijgeloot       11-11 STICHTING HERTENPARK UITGEEST 4     21:30 STICHTING HERTENPARK UITGEEST 4  
######### TESSELAAR       23:00 TESSELAAR 3  
######### vrijgeloot     7-4 SNACKBISTRO DE TOREN    
######### REGIOBANK       22:10 BELLUS BOUWKOSTEN    
######### vrijgeloot       18-11 REGIOBANK 3      
######### 4-11 JUVE BOEVE 5     21:25 JUVE BOEVE 6      
######### 21:30 BOUWBEDRIJF M. GEERLOFS 3   10-2 JUVE BOEVE 1      
######### 4-11 SNACKBISTRO DE TOREN 5     20:50 BELLUS BOUWKOSTEN 4  
######### 22:05 DTSPORT 2     18-11 SNACKBISTRO DE TOREN 2      
######### 4-11 BELLUS BOUWKOSTEN 3     20:50 BELLUS BOUWKOSTEN 3  
######### 22:40 NOORD HOLLAND INBOUW 1   19-5    
######### 11-11 VOETBAL VRIENDEN UNITED 0     19:40    
######### 19:30 BvB PIMBRO 6     18-11 BvB PIMBRO 4    
######### 11-11 I PANNA DANCE WITH SOMEBODY 3     22:00 I PANNA DANCE WITH SOMEBODY 3    
######### 20:05 SPIRIT 2   10-2 BvB PIMBRO 4    
######### 11-11 JG SPORTS 9     19:30 JG SPORTS 8    
######### 20:40 WERKSTRESS.NL 0     18-11 JG SPORTS 13        
######### 11-11 KUUK / VAN DER MEIJ 0     22:35 WORKFLOO 1    
######### 21:15 WORKFLOO 2   7-4 JG SPORTS      
######### SAMLEIJEN VOEGWERK       22:50 AUTOFIRST GARAGE SANDERS  
######### vrijgeloot       11-11 SAMLEIJEN VOEGWERK 2    
######### AUTOFIRST GARAGE SANDERS       22:25 AUTOFIRST GARAGE SANDERS 3    
######### vrijgeloot     10-2 AUTOFIRST GARAGE SANDERS 3    
######### DECOLEGNO       20:10 DECOLEGNO 2
######### vrijgeloot       11-11 DECOLEGNO 4    
######### SIGN SUPPORT / P. PUTTER       21:50 SIGN SUPPORT / P. PUTTER 3
######### vrijgeloot  
BELLUS BOUWKOSTEN